Laeb...
12
sept.
2018
Võimla päevane baaskursus Tartu

Päevane maasvõitluse baaskursus

Autor: Võimla 0

Võimla 15. treeninghooaeg on alanud – oleme end sisse seadmas meie uues sini-kollases treeningsaalis, meie liikmed on matid juba sisse pühitsenud ning uue täiendatud treeningplaani entusiastlikult omaks võtnud. Järgmisel nädalal alustavad selle hooaja ja Salme tänava saali esimesed baaskursused.

Parim “päevapakkumine” Tartus – päevane maasvõitluse baaskursus

Huvi baaskursuste vastu on sel sügisel olnud väga suur, kuid kahjuks on kohtade arv piiratud – õhtused baaskursused on täis ning kõik huvilised sel korral kursusele ei mahugi. Lisaks on meie uus asukoht Karlova südames ja kesklinna vahetus läheduses tekitanud huvi päevaste treeningute järele. Seetõttu avame sel sügisel esmakordselt Tartus päevase maasvõitluse baaskursuse.

Päevane maasvõitluse baaskursus sobib kõigile neile, kelle töögraafik võimaldab lõunapausil “ära käia” või kel päeval rohkem vaba aega. Vastutasuks lõunapausi loovutamise eest jäävad õhtud ja nädalavahetused vabaks – öötöö, pere või muude hobide jaoks.

Treeni tööajal ära!

Päevase baaskursuse treeningud toimuvad kaks korda nädalas tööpäeviti lõuna ajal ning kestavad tunnikese. Ajaliselt kestab kogu kursus tavapärase 10 nädala asemel veidi pikemalt, kokku 18 treeningnädalat. Kursuse maht ja kava on võrdväärne Võimla õhtuste baaskursustega ning selle jooksul omandatakse Brasiilia jiu-jitsu põhivõtted ja põhimõtted. Ootame täiskasvanuid ja noori alates 15. eluaastast, kel varasem kogemus maasvõitlusaladel puudub või on olnud põgus. Maasvõitluse baaskursuse edukas läbimine on eelduseks Võimla edasijõudnute Brasiilia jiu-jitsu treeningrühmadega liitumiseks ning tugev vundament sportliku vabavõitluse (MMA) ja enesekaitseoskuste jaoks.

Maasvõitluse baaskursus on hea koht võitlusspordiga alustamiseks! Treeningud pakuvad pinget nii kehale kui meelele – tööalased muremõtted ununevad hetkel, mil matile astud ning treeningu lõppedes oled ärgas ja energiline. Brasiilia jiu-jitsu treeningud parandavad füüsilist vormi, muudavad keha tugevamaks, kuid samas painduvamaks ning liikuvamaks, õpetavad liikuma viisil, mis varasemalt pähegi ei tulnud. Brasiilia jiu-jitsu treeningud oma elulisuse ja funktsionaalsusega on parimaks enesekaitseoskuste õpetajaks ning annavad julguse astuda ka kõige pingelisemasse koosolekuruumi enesekindla ning rahulikuna.

Päevane maasvõitluse baaskursus
01.10.2018-30.01.2019
Esmaspäeviti ja kolmapäeviti 12.00-13.00
Salme 1a, Tartu

Lisainfo ja registreerumine Võitleja lehel.

Võimla BJJ MMA Tartu Estonia

Spordiklubi Võimla on Eesti esimene ning Tartu suurim BJJ ja MMA klubi. Treeningud algajatele, edasijõudnutele ja võistlussportlastele.

 

Kohtumiseni matil!

  Spordiklubi Võimla
    Tartu, Eesti
  +372 5563 1192
  info@voimla.ee