Laeb...
Avaleht > Baaskursused

VÕIMLA VÕITLUSSPORDI BAASKURSUSED

Viimased kohad sügisestele baaskursustele!

PÜSTIVÕITLUSE BAASKURSUS

25.09 – 03.12.2023
E, K 19.45-21.15 (Ujula 4, Tartu)
P 16.45-18.15 (Ujula 4, Tartu)

Kursus on selleks korraks komplekteeritud! Järgmised baaskursused juba 2024 jaanuaris :)

Püstivõitluse baaskursus – poksi, kikkpoksi ja Tai poksi põhitõed kiirelt, süsteemselt ja ohutult ühelt baaskursuselt! Baaskursusele kutsume täiskasvanuid ja noori alates 15. eluaastast, kel varasem kogemus täiskontaktsete löögispordialadega puudub.

Otsid põnevaid väljakutseid, aga ohutut treeningkeskkonda? Soovid treenida mitmekesiselt ja efektiivselt? Tahad parandada enda füüsilist vormi, saada kiiremaks-tugevamaks-paremaks, õppida enesekaitset ning leida sõpruskond terveks eluks? Meil on see kõik olemas – tule Võimla püstivõitluse baaskursusele!

Kümne nädala jooksul õpid ja omandad poksi, kikkpoksi ning Tai poksi baasoskused – erinevad kätelöögid, jala- ja põlvelöögid ning kaitsetehnikad. Saad teada, mis on “drill” ja “sparr” ning kuidas olla hea treeningpartner. Baaskursuse treeningute intensiivsust saab iga osaleja vastavalt oma füüsilisele võimekusele reguleerida, kuid vormi paranemine on garanteeritud kõigile. 

Püstivõitluse baaskursusel laotakse tugev vundament kikkpoksi, taipoksi, MMA või teiste täiskontaktsete löögispordialadega jätkamiseks. Baaskursuse läbimine on eelduseks Võimla edasijõudnute püstivõitluse ja sportliku vabavõitluse (MMA) treeningrühmadega liitumiseks.

MAASVÕITLUSE BAASKURSUS

26.09 – 03.12.2023
T, N 19.45-21.15 (Ujula 4, Tartu)
P 18.15-19.45 (Ujula 4, Tartu)

REGISTREERI SIIN!

Maasvõitluse baaskursus on parim võimalus teha tutvust võitlusspordiga, õppida esmaseid enesekaitseoskusi ja saada paremasse vormi treenides mitmekesiselt ja põnevalt – ootame täiskasvanuid ja noori alates 15. eluaastast, kel varasem kogemus maasvõitlusaladel puudub või on olnud põgus.

Kümnenädalase kursuse jooksul omandatakse Brasiilia jiu-jitsu põhivõtted ja põhimõtted ning harjutatakse need ühtseks tervikuks. Õpid selgeks peamised domineerivad asendid ning nende saavutamise, kaitsetehnikad ja põgenemised ning loomulikult levinuimad alistustehnikad.

Treeningud pakuvad pinget nii kehale kui meelele – muremõtted ununevad hetkel, mil matile astud! Brasiilia jiu-jitsu treeningud parandavad füüsilist vormi, muudavad keha tugevamaks, kuid samas painduvamaks ning liikuvamaks, õpetavad liikuma viisil, mis varasemalt pähegi ei tulnud. Brasiilia jiu-jitsu treeningud oma elulisuse ja funktsionaalsusega on parimaks enesekaitseoskuste õpetajaks. 

Maasvõitluse baaskursuse edukas läbimine on eelduseks Võimla edasijõudnute Brasiilia jiu-jitsu treeningrühmadega liitumiseks ning tugev vundament sportliku vabavõitluse (MMA) ja enesekaitseoskuste jaoks.

BAASKURSUSE TASU x1

150€

• Ühe õhtuse baaskursuse läbimine
• Kursuse kestus 10 nädalat
• Kolm treeningut nädalas

BAASKURSUSE TASU x2

250€

• Kahe baaskursuse samaaegne läbimine
• Kursuste kestvus 10 nädalat
• Viis treeningut nädalas

Tekkis küsimusi?

Vastuseid otsi siit:

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED
Maasvõitlus, lukumaadlus, brasiilia jiu-jitsu (lühendatult nimetatakse ka BJJ). Eesti jaoks uudne spordiala, millest paljud veel kuulnudki pole. Kuid me lubame
Mida tähendab püstivõitlus? Suur avar matt, inimesed üle selle keerlemas ja liuglemas viskudes võimatutesse poosidesse ning pööreldes kolm ringi ümber
Fun at wrestling in Võimla
Vastavalt vabariigi valitsuse 30. juuli 2021 otsusele saab suurema külastajate arvuga tegevusi korraldada vaid siis, kui on tagatud kõigi külastajate

Tagasiside eelmistelt baaskursustelt:

“Kursus oli mõnusalt intensiivne, samas võeti aega kordamisele ja kõik, kes tahtsid, said tehnikad selgeks. Pimedal Annelinna tänaval on nüüd julgem kõndida küll.”

 

Kadi

“Püstivõitluse baaskursus on hea võimalus end proovile panna, füüsilist koormust on parasjagu, samas mõttega peab kogu aeg jälgima. Jäin kursusega ülimalt rahule!”

 

Tanel

“My Jiu Jitsu experience here in Võimla has been life-changing. My training has become extremely important to me while at the same time super fun.”

 

Christopher

“Mida aeg edasi, seda rohkem meeldima hakkas. Algus oli ikka keeruline, uus spordiala, uued tehnikad aga treenerid aitasid tohutult kaasa, et teha õppimine mugavaks! Kindlasti lähen edasijõudnutesse, pole kahtlustki! “

 

Joshua

“Suurepärane seltskond ja supertoredad treenerid. Iga trenn väsitas korralikult ära, aga samas tekitas 100% positiivse tunde.”

 

Helene

“Maasvõitluse baaskursust võin kõigile oma tuttavatele julgelt soovitada. Treenerid ja kaaskursuslased olid väga toredad, trennid mitmekesised ja õpetlikud.”

 

Markus-Erik

“This is the best place to learn from and whether you have past martial arts experience or not, anyone can learn Jiu-Jitsu!”

 

Freddy

Võimla BJJ MMA Tartu Estonia

Spordiklubi Võimla on Eesti esimene ning Tartu suurim BJJ ja MMA klubi. Treeningud algajatele, edasijõudnutele ja võistlussportlastele.

 

Kohtumiseni matil!

  Spordiklubi Võimla
    Tartu, Eesti
  +372 5563 1192
  info@voimla.ee