Laeb...

Avaleht > Treeningud > Püstivõitlus

VÕIMLA PÜSTIVÕITLUS

Poks + kikkpoks + Tai poks

Mis on Võimla püstivõitlus

Võimla püstivõitlus on täiskontaktne võitlusdistants, kus põhirõhk on löökidel. Püstivõitluses kasutame parimaid tehnikaid poksist (boxing), kikkpoksist (kickboing), Tai poksist (Muay Thai) ja seome need ühtseks tervikuks. Võimla püstivõitlus on üks kolmest põhidistantsist sportlikus vabavõitluses (MMA), kuid nagu ka kippoks, Taipoks või klassikaline poks ise – mõnusalt intensiivne ja mitmekesine treening ka ilma MMAd harrastamata.

Püstivõitluse treeningud Võimlas

Olles Eesti esimene MMA-spordiklubi, on püstivõitluse treeningud olnud meie treeningplaani keskmes juba 2003. a saadik. Õpime ja treenime käte-, küünarnuki, jala- ja põlvelööke, nende kombineerimist, kaitset ning taktikalisi oskuseid enesekaitse ja/või MMA jaoks.

Võimla püstivõitluse treeningud toimuvad kahel erineval treeningtasemel:

  • Püstivõitluse baaskursus: baaskursusele ootame kõiki, kel varasem võitlusspordikogemus puudub või on eelmistest treeningutest juba aastaid möödas. Baaskursusel õpime selgeks poksi, kikkpoksi ja Tai poksi põhitõed ja tehnikad.
  • Püstivõitluse edasijõudnud: edasijõudnute treeningutesse ootame nii baaskursuse lõpetajaid, kel baasteadmised püstivõitlusest olemas kui ka teisi varasemate kogemustega võitlejaid end täiendama. Üldiselt treenivad püstivõitluse edasijõudnud MMA-huvilistega koos. 
Võimla BJJ MMA Tartu Estonia

Spordiklubi Võimla on Eesti esimene ning Tartu suurim BJJ ja MMA klubi. Treeningud algajatele, edasijõudnutele ja võistlussportlastele.

 

Kohtumiseni matil!

  Spordiklubi Võimla
    Tartu, Eesti
  info@voimla.ee