Laeb...
01
sept.
2019
Võimla

Septembrist alustab Võimla 16. hooaega

Autor: Võimla 0

Septembril 2019 alustame Võimlas taas uue hooajaga. Eesti esimese MMA- ja BJJ-klubina saab see olema juba 16. hooaeg ja nagu ikka, pakume mitmekesiseid ning põnevaid treeninguid, parimaid treenereid ja loomulikult kõige toredamat seltskonda terveks eluks.

Suuri muudatusi sel aastal Võimla ei plaani. Oleme end sisse seadnud uues saalis, mis nüüdseks juba aastakese meie koduks on olnud. Umbes 200 m2 matisaal asub Tartu Ülikooli haridusteaduste instituudi hoones aadressil Salme 1a, Tartu – kodu keset Karlovat, kesklinnast kiviviske kaugusel. Treeningutele on mugav tulla jalgsi või jalgrattaga peaaegu igast Tartu nurgast; autoga tulijatele tasuta parkimine maja ees.

Septembrist alustame traditsioonaliselt uute baaskursustega – avame püstivõitluse baaskursuse ja maasvõitluse baaskursuse. Teist aastat järjest avame taas ka päevase maasvõitluse baaskursuse – see on hea võimalus kesklinnas töötavatel inimestel või tudengitel lõunapaus eriti efektiivselt ära kasutada. Registreerumine kursustele on avatud ning kohad täituvad kiiresti. Edasijõudnutele pakume nii Brasiilia jiu-jitsu (BJJ) treeninguid, sportliku vabavõitluse (MMA) kui ka püstivõitluse treeninguid, lisaks uuendusena lõunased drillitreeningud ja nädalavahetuse avatud matid.

Täpne treeningplaan siin!

Mõnusaid treeninguid!

Võimla BJJ MMA Tartu Estonia

Spordiklubi Võimla on Eesti esimene ning Tartu suurim BJJ ja MMA klubi. Treeningud algajatele, edasijõudnutele ja võistlussportlastele.

 

Kohtumiseni matil!

  Spordiklubi Võimla
    Tartu, Eesti
  info@voimla.ee