Warning: Declaration of WTR_Walker_Page::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /data03/virt35372/domeenid/www.voimla.ee/htdocs/wp-content/themes/symetrio-theme/functions/widget/widget-menu.php on line 0
Spordiklubi Võimla | BJJ/ kikkpoks/ MMA
Laeb...
14
aug.
2018
Võimla

Septembrist alustab Võimla 15. hooaega uues saalis

Autor: Võimla 0

3. septembril 2018 alustame Võimlas uue hooajaga. Eesti esimese MMA- ja BJJ-klubina saab see olema pidulik 15. hooaeg ja nagu ikka, pakume mitmekesiseid ning põnevaid treeninguid, parimaid treenereid ja loomulikult kõige toredamat seltskonda terveks eluks.

Uus hooaeg, uus saal

Uus hooaeg tuleb meie jaoks mitmeski mõttes uudne. Oleme sisse kolimas uude saali, mis järgnevateks aastateks saab meie Võimla võimlaks. Umbes 200 m2 matisaal asub Tartu Ülikooli haridusteaduste instituudi hoones aadressil Salme 1a, Tartu – kodu keset Karlovat, kesklinnast kiviviske kaugusel. Treeningutele on mugav tulla jalgsi või jalgrattaga peaaegu igast Tartu nurgast; autoga tulijatele tasuta parkimine maja ees.

Treeningplaan

Septembrist alustame traditsioonaliselt uute baaskursustega – avame püstivõitluse baaskursuse ja maasvõitluse baaskursuse. Esmakordselt Tartus avame päevase maasvõitluse baaskursuse – see on hea võimalus kesklinnas töötavatel inimestel või tudengitel lõunapaus eriti efektiivselt ära kasutada. Registreerumine kursustele on avatud ning kohad täituvad kiiresti. Edasijõudnutele pakume nii Brasiilia jiu-jitsu (BJJ) treeninguid, sportliku vabavõitluse (MMA) kui ka püstivõitluse treeninguid, lisaks uuendusena lõunased drillitreeningud ja nädalavahetuse avatud matid.

Täpne treeningplaan siin!

BJJ edasijõudnud: T, N, R 18.00-19.30 (Salme 1a, Tartu)
Püstivõitlus/MMA edasijõudnud: E, K, R 18.00-19.30 (Salme 1a, Tartu)
Lõunased drillitreeningud: T, N 12.00-13.30 (Salme 1a, Tartu)
Avatud matt: L 14.00-15.30 (Salme 1a, Tartu) ja P 18.00-20.00 (A. Le Coq Sport)

Kõik treeningud toimuvad meie uues saalis, kuid pühapäeviti koguneme juba aastaid väljakujunenud ajal A. Le Coq Sport spordimaja judosaali avatud matile – treenime ja saunatame.

Mõnusaid treeninguid!

Võimla BJJ MMA Tartu Estonia

Spordiklubi Võimla on Eesti esimene ning Tartu suurim BJJ ja MMA klubi. Treeningud algajatele, edasijõudnutele ja võistlussportlastele.

 

Kohtumiseni matil!

  Spordiklubi Võimla
    Tartu, Eesti
  +372 5563 1192
  info@voimla.ee