Laeb...
30
jaan.
2018
Võimla is the best gym in Tartu

Võimla treeningstipendium 2018 võitjad

Autor: Võimla 0

Käesoleval aastal anname esmakordselt välja kaks Võimla treeningstipendiumi. Tänaseks on meie töökal komisjonil raske otsus tehtud ja stipendiumi võitjad välja valitud. Kandidaate oli palju – igaühel oma inspireeriv lugu, motivatsioon võistlussporti harrastada ning säde silmis – mistõttu oli otsuse langetamine väga raske. Aitäh kõigile kandidaatidele, loodame edaspidi koos leida lahendusi ja teid kõiki treeningutes näha!

Võimla treeningstipendiumi 2018. aastaks võitsid ANNIKA ARRAK ja INGMAR LAAN.

Annika läbis eelmisel aastal Võimlas edukalt korraga nii maas- kui püstivõitluse baaskursuse ning enda sõnul armus võistlussporti esimesest silmapilgust. Annika oskab aga lüüa ka muud peale vastase – varasemalt on ta tegelenud kõrgel tasemel jalgpalliga. Tore, et ta endale saime!

Ingmar on aga läbinisti jitsikas, keda teavad ilmselt kõik, kes viimase kümne aasta jooksul meie maasvõitluse treeningutesse on sattunud või mõne baaskursuse läbinud – Ingmar on läbinud need (peaaegu) kõik! Nüüdseks on ta aga baaskursuste väisamise lõpetanud ja treenib edasijõudnute grupis, Ingmar tahab õppida, areneda ja võistelda. Seda ta Võimlas ka saab!

Palju õnne, Annika ja Ingmar! Muretuid ja mõnusaid treeninguid selleks aastaks!

Võimla treeningstipendium võimaldab:
• piiramatult treeninguid aasta vältel;
 tegevust jätkub maasvõitluse (BJJ), püstivõitluse (K-1) ja/või sportliku vabavõitluse (MMA) treeningutel;
 võimalus läbida meie baaskursuseid;
 võimalus treenida edasijõudnute gruppides;
 kogu vajaminev treeningvarustus vastavalt stipendiumi saaja vajadustele;
 arenguvestlused mentori ja klubi peatreeneriga;
 arengu toetamine vastavalt stipendiumisaaja eesmärkidele eratreeningute näol, võistlustiimi kaasamise, spordipsühholoogilise või toitumisalase nõustamise näol;
• võistlustel ja treeningseminaridel osalemise toetamine.

Mõtle peaga, Võitle südamega!
Võimla

Võimla BJJ MMA Tartu Estonia

Spordiklubi Võimla on Eesti esimene ning Tartu suurim BJJ ja MMA klubi. Treeningud algajatele, edasijõudnutele ja võistlussportlastele.

 

Kohtumiseni matil!

  Spordiklubi Võimla
    Tartu, Eesti
  info@voimla.ee