Laeb...
09
May
2018
Võimla bjj k-1 mma Tartu

Võimla taasalustab üldfüüsiliste treeningutega

Autor: Võimla 0

Sel kevadel alustame Võimlas taas üldfüüsiliste treeningutega – Võimla ÜKE.

Ootame kõiki liikmeid ja huvilisi – treeningud saavad olema vaheldusrikkad, intensiivsed, elamusterikkad! Ja nagu ikka, koormust saab vastavalt enesetundele ja võimekusele reguleerida.  Kui oled mõnda aega treeningutelt eemal olnud ning pelgad kohe matile karata, on see hea võimalus end kehaliselt turgutada ning julgust-jõudu koguda!

Esimene proovitreening toimus 07.05 Toomemäe jalamil. Tegime vanade aegade mälestuseks mäkketõuse. Just see koht, Tartu Ülikooli peahoonetagune nõlv, oli aastate eest mitmete vabavõitlejate ja jitsikate lemmikkoht vastupidavuse arendamiseks. Ja meeldis meile ka nüüd – Jorgeni juhendamisel ja julgustamisel saime treeningu lõpuks mäele!

Mai jooksul toimuvad Võimla ÜKE treeningud esmaspäeviti ja kolmapäeviti kl 18.30-20.00.
Liikmetele lisatasuta, külalistele 5€ treening.
Asukoht varieerub, valime mõnusaid ja võimalusterohkeid paikasid Tartu linnas.
Täpsema info treeningu sisu, kogunemispaiga ja riietussoovituste kohta teatame päev enne treeningut kodulehel ja Facebooki grupis.

Mõnusaid treeninguid!
Võimla

Võimla BJJ MMA Tartu Estonia

Spordiklubi Võimla on Eesti esimene ning Tartu suurim BJJ ja MMA klubi. Treeningud algajatele, edasijõudnutele ja võistlussportlastele.

 

Kohtumiseni matil!

Tartu Fightsport Gym VÕIMLA is the first ever BJJ and MMA gym in Estonia. We train brasilian jiu jitsu (BJJ) and mixed martial arts (MMA); classes for all levels.

 

Join us!

  Spordiklubi Võimla
  Tartu Fightsport Gym VÕIMLA
    Tartu, Eesti
    Tartu, Estonia
  +372 5563 1192
  info@voimla.ee