Laeb...
14
juuni
2018
MMA treeningud Tartus

Mõnus treeningsuvi Võimlas

Autor: Võimla 0

Puhkust on vaja tööst, aga mitte tervislikest eluviisidest ja toredatest ning toetavatest treeningpartneritest. Just seetõttu treenime me Võimlas ka suvel, oled meile oodatud!

Suvised BJJ ja MMA treeningud Tartus:

E, K 18.00-19.30 maasvõitluse juhendatud treening ja püstivõitluse avatud matt
T, N 18.00-19.30 püstivõitluse juhendatud treening ja maasvõitluse avatud matt
Kõik suvised treeningud toimuvad A. Le Coq Sport spordimajas (Ihaste tee 7, Tartu).

Maasvõitluse treeningud

Suvised maasvõitluse treeningud (BJJ, lukumaadlus) viib läbi Võimla peatreener Jorgen Matsi. Jorgen on lubanud suvel kimono vöö lõdvaks lasta ning keskenduda nogi parimatele paladele – jalalukkudele ja kägistustele. Jalalukud on teada-tuntud trumpässad, mille valdamine võib heastada nii mõnedki puudujäägid tehnikas või kehamassis. Samas tavatreeningutel jäävad jalalukud sageli tahaplaanile, sest kõike muud on ju nii palju… Kägistused, eriti Jorgeni lemmik giljotiinkägistus, täiendavad iga maasvõitleja tehnilist arenali ning teevad lõppmängu vaheldusrikkaks ning vastase jaoks üllatusterohkeks. Loodame, et meie armsad maasvõitluse treenerid Harry-Anton Talvik ja Martin Orgusaar on samuti nõus oma parimad nogi palad letti lööma ja neid edasi õpetama.

Püstivõitluse treeningud

Suvised püstivõitluse treeningud ei jää mitmekülgsuse ja põnevuse poolest maasvõitlusele alla! Ühendame poksi, taipoksi ja kikkpoksi treeningud maadluse ja judoga ning saame vabavõitluse (MMA). Suvistele püstivõitluse treeningutele ootame nii meie MMA-huvilisi kui ka neid, kelle jaoks kindaotsaga vastase puudutamine on piisav kontakt. Treeningute sisu saab olema paindlik ja varieeruv. Suvised MMA treeningud Tartus meie imeliste treenerite valvsa ja hoola pilgu all – Jorgen Matsi, Tambet Kajak, Ergo Tüür ja Ott Järvekülg.

Suvised baaskursused

Sellel suvel alustasime taas suviste baaskursustega. Huvi baaskursuste vastu (hoolimata lootusest ilusate ilmadele) oli suur. Avasime maasvõitluse baaskursuse ja püstivõitluse baaskursuse; mõlemad kursused täitusid kiiresti ning juuni alguses hakkas enda sisemist Võitlejat otsima 38 maasvõitlejat ja 28 püstivõitlejat. Suvine lend on esimene, kelle jaoks filmime kordamismaterjaliks videosid nädala jooksul õpitust ning kaasame meie edasijõudnuid baaskursuslaste õpetamisesse. Soovime kõigile uutele Võitlejatele mõnusat treeningsuve ja loodame teiega septembrist juba edasijõudnute treeningutel kohtuda!

Võimla üldfüüsilised treeningud

Lisaks võitlusspordi treeningutele taasalustasime kevadel Võimla üldfüüsilised treeningud. Suvel jätkame neid pop-up treeningute stiilis – ajad ja kohad hõikame välja sotsiaalmeedias ning meie treeningplaanis. Võimla ÜKE treeningutele ootame kõiki praeguseid ja endiseid liikmeid ning baaskursuslasi. Tule ja proovi vahelduse mõttes midagi uut; kindlasti saab kaasa teha kurikuulsat Jorgeni mäkketõusu, Ergo Tüüri ringtreeningut ning ühisjookse sumedas suvises Tartus.

Sügisest jätkame Võimlas maasvõitluse (BJJ, lukumaadlus) ja püstivõitluse treeningutega (MMA). uue hooaja avame pidulikult 1. septembril 2018. Pikk suvi on aga ees, mille jooksul tagame huvilistele Tartu parimad võitlussporditreeningud ning teeme ettevalmistusi üllatusterohkeks sügishooajaks.

Mõnusaid treeninguid!

Võimla BJJ MMA Tartu Estonia

Spordiklubi Võimla on Eesti esimene ning Tartu suurim BJJ ja MMA klubi. Treeningud algajatele, edasijõudnutele ja võistlussportlastele.

 

Kohtumiseni matil!

  Spordiklubi Võimla
    Tartu, Eesti
  info@voimla.ee