Laeb...
03
jaan.
2018
mma-tartu

Võimla treeningstipendium 2018. aastaks

Autor: Võimla 0

Käesoleval aastal loome Võimla stipendiumifondi ja anname välja kaks esimest treeningstipendiumi. Stipendiumi abil kaetakse kahe spordihuvilise treeningute maksumus aasta vältel ja tagatakse vajaminev treeningvarustus. Stipendiumi eesmärk on võimaldada treeninguid kõigile – ka neile, kel treenimine majandusliku olukorra tõttu on piiratud. Sellel aastal on treeningstipendiumi patrooniks Eesti esimene musta vöö omanik brasiilia jiu jitsus, Võimlast tuule tiibadesse saanud ja nüüdseks Soomes maadlev FX Jiu Jitsu eestvedaja Martin Aedma!

Võimla treeningstipendium võimaldab:
• piiramatult treeninguid vastavalt stipendiumi saaja tasemele 2018. aastal;
 tegevust jätkub maasvõitluse (BJJ), püstivõitluse (K-1) ja/või sportliku vabavõitluse (MMA) treeningutel;
 võimalus läbida meie baaskursuseid;
 võimalus treenida edasijõudnute gruppides;
 kogu vajaminev treeningvarustus vastavalt stipendiumi saaja vajadustele;
 arenguvestlused mentori ja klubi peatreeneriga;
 arengu toetamine vastavalt stipendiumisaaja eesmärkidele eratreeningute näol, võistlustiimi kaasamise, spordipsühholoogilise või toitumisalase nõustamise näol;
• võistlustel ja treeningseminaridel osalemise toetamine.

Kandideerima ootame:
• kõiki al 15-aastaseid noori ja täiskasvanuid, kes treeningute finantseerimiseks tuge vajavad;
• sh uusi võitlusspordihuvilisi, kel varasem võitlusspordikogemus puudub või kes pole varem Võimlas treeninud;
• sh praeguseid ja endiseid liikmeid.

Kandideerimiseks saada oma andmed (nimi, vanus, sünniaeg, kontaktandmed) ja vabas vormis motivatsioonikiri koos majandusliku seisu kirjeldusega aadressile info@voimla.ee. Ole valmis ka vastama meie lisaküsimustele, mis edastame e-kirja teel. Alla 18-aastastel noortel on kandideerimiseks vajalik lapsevanema või eestkostja nõusolek, mille kinnitamiseks lisa nõusoleku andnu isikuandmed ja telefoninumber.

Stipendiumi saajad valib välja komisjon, mis koosneb Võimla treeneritest ja selleaastasest patroonist. Kandideerimise tähtaeg on 25. jaanuar 2018 (k.a), stipendiumi saajad kuulutame välja* 30. jaanuaril 2018. Stipendiumi saajatega sõlmime individuaalsed stipendiumilepingud, milles lepime kokku realistlikes eesmärkides ja tingimustes. Eesmärkide täitmisel ja lepingust kinni pidamisel pikeneb stipendium soovi korral 2019. aastaks.

Muretuid treeninguid uueks aastaks!
Võimla

Võimla BJJ MMA Tartu Estonia

Spordiklubi Võimla on Eesti esimene ning Tartu suurim BJJ ja MMA klubi. Treeningud algajatele, edasijõudnutele ja võistlussportlastele.

 

Kohtumiseni matil!

  Spordiklubi Võimla
    Tartu, Eesti
  info@voimla.ee