Laeb...
19
Aug
2019
mma-tartu

Millal on parim aeg treeningutega alustada?

Autor: Võimla 0

– Millal on parim aeg puud istudada?
– Kakskümmend aastat tagasi.
– Aga millal on järgmine parim aeg?
– Kohe!
Hiina vanasõna

Treeningutega alustamise kohta käib ilmselt see sama põhimõte. Rahul võivad olla need, kes lapsepõlvest saati oma sportlikkust kaotanud ei ole, samuti need, kes selle aasta või paari eest üles leidnud ning nüüd usinasti treenivad. Kui seda pole aga varasemalt juhtunud, on siiski treeningutega alustamiseks parim aeg nüüd ja kohe! Võimlasse ootame baaskursustele kõiki neid, kes varasemalt võitlusspordiga (või spordiga üldiselt)  kokku pole puutunud või on see kokkupuude olnud põgus. Kutsume täiskasvanud võitlusspordihuvilisi ja noori alates 15. eluaastast!

Parimad treeningud täiskasvanutele – Võimla baaskursused

Traditsiooniliselt korraldame Tartus uusi baaskursuseid kolm-neli korda aastas. Üks baaskursus kestab 10 treeningnädalat ning selle jooksul omandatakse Brasiilia jiu-jitsu (maasvõitluse baaskursus) või MMA-püstivõitluse (püstivõitluse baaskursus) põhioskused, mis võimaldavad kursuse edukal lõpetajal kursuse lõppedes liituda meie edasijõudnute treeningrühmadega. Kursuste süsteem võimaldab osalejatel julgemalt treeningutega alustada – võid kindel olla, et teised treenijad tunnevad end alguses sama kohmetult ja oskavad sama palju (vähe) kui Sina. Õppimist alustatakse baasteadmiste ja -oskuste omandamisest ning pole karta, et midagi olulist jääb tabamata. Kümne nädala jooksul tekib kursusel mõnus grupivaim, üksteist toetatakse, sõbrunetakse ja koos jätkatakse edasijõudnute treeningutega.

Uued Võimla baaskursused Tartus

Järgmised võitlusspordi baaskursused alustavad Võimlas septembris 2018. Avame püstivõitluse baaskursuse ja maasvõitluse baaskursuse. Püstivõitluses õpetame ühe kursuse jooksul selgeks kõik esmased oskused poksist, kikkpoksist ja Tai poksist – kätelöögid, jalalöögid, ründe- ja kaitsetehnikad. Treeningud on mõnusalt intensiivsed, töömurede jäämine saali ukse taha on garanteeritud. Maasvõitluses keskendutakse Brasiilia jiu-jitsu alustaladele – läbi töötatakse võitlussituatsioonis ettetulevad asendid, domineerimisvõimalused ja põgenemised ning efektiivseimad alistusvõtted (liigeslukud ja kägistused). Maasvõitluse treeningud pakuvad pinget nii kehale kui meelele, õpetavad keha liikuma täiestiuudsel viisil ja asendites ning annavad kasulikud algteadmised enesekaitsest. Ükskõik kumba kursuse esimeseks valid – Võimla toredad treenerid annavad endast parima, et iga osaleja tunneks end kursusel mõnusasti, saaks osa linna parimatest ja huvitavamatest treeningutest ning kasu kõigist hüvedest, mis füüsilise ja vaimse vormi paranemisega kaasas käib!

Esmakordselt Tartus – päevane maasvõitluse baaskursus

Sel aastal avame esmakordselt Tartus päevase maasvõitluse baaskursuse. Meie uus treeningsaal Karlova südames Salme tänaval on ideaalne võimalus kasutada lõunapausi kiireks treeninguks. Füüsiline koormus, mis samas on lõbus ja mitmekesine, keset pingelist tööpäeva lööb pea selgeks ja pealelõunal tööind kindlasti paraneb. Ja mis kõige toredam – õhtu jääb vabaks kõige muu toreda tegemiseks. Kui Su töökoht asub kesklinna piirkonnas või Karlovas ning lõunapaus võib venida veidi pikemaks kui tund, on see võimalus just Sulle. Päevase baaskursuse treeningud toimuvad kahel päeval nädalas 18 järjestikusel nädalal.

Õhtune püstivõitluse baaskursus

17. september – 25. november 2018
Treeningud toimuvad kolm korda nädalas:
* E ja K kl 19.30-21.00 (Võimla saal Salme 1a, Tartu)
* P kl 18.00-19.30 (A. Le Coq spordimaja Ihaste 7, Tartu)

Õhtune maasvõitluse baaskursus

18. september – 25. november 2018
Treeningud toimuvad kolm korda nädalas:
* T ja N kl 19.30-21.00 (Võimla saal Salme 1a, Tartu)
* P kl 18.00-19.30 (A. Le Coq spordimaja Ihaste 7, Tartu)

Päevane maasvõitluse baaskursus UUS!

1. oktoober 2018 – 30. jaanuar 2019
Treeningud toimuvad kaks korda nädalas:
* E ja K 12.00-13.00 (Võimla saal Salme 1a, Tartu)

Lisainfo Võitleja lehelt või info@voimla.ee.
Kasulik ja muhe lugemine Võimla treenerite soovitustest baaskursusele tulijale siit.

Kohtumiseni matil!

Võimla BJJ MMA Tartu Estonia

Tartu Fightsport Gym VÕIMLA is the first ever BJJ and MMA gym in Estonia. We train brasilian jiu jitsu (BJJ) and mixed martial arts (MMA); classes for all levels.

 

Join us!

  Tartu Fightsport Gym VÕIMLA
    Tartu, Estonia
  info@voimla.ee