Laeb...
29
nov.
2020
Brasiilia jiu-jitsu spordiklubis Võimla

Treeningud erirežiimil

Autor: Mari 0

Vastavalt Tartu Linna eeskirjadele läheb ka spordiklubi Võimla oma treeningutega erirežiimile.

Kõige olulisem info:

 1. Võimla jätkab treeningvõimaluste pakkumist kuni see on võimalik vastavalt Eesti Vabariigis, Tartu Linnas ja Tartu Ülikooli Akadeemilises Spordiklubis kehtestatud korrale.
 2. Hoia ennast ja oma lähedaste tervist! Kui tajud, et hetkel on treeningutel käimine sulle või sinuga kokku puutuvatele inimestele liigne risk – anna meile palun sellest teada. Peatame su liikmestaatuse ja ootame sind tagasi niipea, kui olukord on leevenenud.
 3. Kui otsustad treeningutel jätkata, arvesta praegusel perioodil kehtivate korralduslike eripäradega:
  • Ära tule treeningule vähimagi nakkushaiguskahtluse või koroonakontakti kahtlusega! Pisemgi nohu, kurguvalu, köha, palavik vms – hoiame need matilt eemal!
  • TÜ ASK muudes ruumides peale treeningsaali peab kandma maski – välisuksest kuni treeningsaali jõudmiseni. Proovime ühiskasutatavaid ruume kasutada nii vähe kui võimalik.
  • Treeningutel osalemine toimub edaspidi kuni 10-liikmelistes (+treener) eelregistreeritud rühmades. Kes treeningule registreeritud ei ole, matile ei pääse.
  • Jagame mati pooleks, et korraga saaks treenida kaks gruppi, mis omavahel kokku ei puutu:
   • Mati eesmine pool on see, mis sissepääsudele lähemal ja tagumine pool see teine. Kahe poole vahele jääb 3-meetrine puhvertsoon, mis on joonega eraldatud.
   • Saabudes ütle administraatorile, kas tulid eesmisesse või tagumisse rühma.
   • Erinevates treeninggruppides treenijad peavad jääma oma poolele terve treeningu aja.
   • Pane hoolega tähele, mis rühma end registreerid ja käitu vastavalt. Ühel päeval saad treenida vaid ühes rühmas.

Registreerimisinfo:

Registreerimine hakkab esialgu toimuma nädala kaupa Google Sheets keskkonnas. Registreeri ainult nendele treeningutele, mille osas saad olla kindel, et tõesti tuled kohale! Järgmise nädala treeningutele registreerimine avatakse igal pühapäeval. Rühma saab registreerida kuni rühma täitumise või treeningu alguseni.

Info registreerimisvormi kohta oleme saatnud kõigile liikmetele e-posti teel. Kui oled mingil põhjusel infoväljast eemal, aga soovid treeningutele tulla – kirjuta info@voimla.ee või kontaktivormi kaudu.

Püsime terved ja matil näeme – varem või siis natuke hiljem!

Võimla BJJ MMA Tartu Estonia

Spordiklubi Võimla on Eesti esimene ning Tartu suurim BJJ ja MMA klubi. Treeningud algajatele, edasijõudnutele ja võistlussportlastele.

 

Kohtumiseni matil!

  Spordiklubi Võimla
    Tartu, Eesti
  +372 5563 1192
  info@voimla.ee