Laeb...
01
juuni
2020
Kikkpoks

Eriline suvi 2020 Võimlas

Autor: Mari 0

Riiklik eriolukord on lõppenud ja peale kolmekuist pausi saame taaskord mattidel kohtuda! Meie klubiliikmete ja treenerite hea tervise huvides alustame aga treeningutega esialgu tasa ja targu.

Juunis 2020 toimuvad Võimla treeningud esialgu kolmes üksteisest eraldatud grupis – päevane BJJ, õhtune MMA ja õhtune BJJ. Treeningutel osalemiseks tuleb klubiliikmetel end eelnevalt gruppi registreerida ja täita-allkirjastada tervisedeklaratsioon. Kui info registreerimiste kohta pole Sinuni jõudnud, siis võta meiega ühendust!

Vältimaks lähikontakte riietusruumides, palume võimalusel tulla trenni kohale juba treeningriietuses ja teha viimane tarvilik riietevahetus saalis. Samamoodi palume trennieelse ja -järgse pesemise teha oma koduses pesuruumis kõigil, kel see variant on.

Otse loomulikult paneme kõigile südamele:  ennast vähegi haigena tundes tuleb püsida kodus. Samuti on ülioluline anda koheselt teada, kui Sina ise või Sinu läheduses viibinud inimene on nakatunud koroonaviirusesse. Nii aitad kõiki meie klubiliikmeid.

Võimla hoiab olukorral Eestis pidevalt silma peal ja vastavalt vajadusele muudame treeningutel kehtivaid reegleid – kas siis lõdvemaks või rangemaks. Vähemalt iga kahe nädala tagant vaatame kehtiva registreerimissüsteemi üle. Info kõigi muudatuste kohta jõuab Võimla meililistidesse ja Facebook’i gruppi.

Kõigil trennidega ühineda soovivatel külalistel väljastpoolt Võimlat palume meiega eelnevalt ühendust võtta, et saaksime arutada, kas erinevaid asjaolusid arvestades on see parasjagu võimalik või mitte.

Käesolev suvi on eriline veel ühe asja poolest – esmakordselt toimuvad kõik Võimla treeningud meie kodusaalis, Salme tn 1a!

Matil näeme!

Võimla BJJ MMA Tartu Estonia

Spordiklubi Võimla on Eesti esimene ning Tartu suurim BJJ ja MMA klubi. Treeningud algajatele, edasijõudnutele ja võistlussportlastele.

 

Kohtumiseni matil!

  Spordiklubi Võimla
    Tartu, Eesti
  +372 5563 1192
  info@voimla.ee