Laeb...
09
aug.
2021
Fun at wrestling in Võimla

Alates 09.08.2021 tule trenni tõendiga

Autor: Mari 0

Vastavalt vabariigi valitsuse 30. juuli 2021 otsusele saab suurema külastajate arvuga tegevusi korraldada vaid siis, kui on tagatud kõigi külastajate nakkusohutus ja selle kontroll. Kuigi Võimla treeningutel ei ole üle 50 inimese, siis vastavalt nõuetest tulenevale Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi töökorraldusele kehtib kontrollikohustus kogu hoonele tervikuna.

Sellest tulenevalt on alates esmaspäevast, 9. augustist kõikidel üle 18 aastastel isikutel Tartu Ülikooli spordihoones viibimiseks ja treenimiseks vajalik kehtiv EL digitaalne COVID tõend. Tõendi kehtivust kontrollitakse spordihoone administraatorilauas. Täpsemalt saab COVID tõendi kohta lugeda kriis.ee kodulehelt – https://www.kriis.ee/et/vaktsineerimistoend – seal on nii eesti, vene kui ka inglise keeles olemas kõik selle kohta, millised tõendid kehtivad ning kuidas neid saab.

Kui tõendi puudumise tõttu jäävad sul praegu treeningud katki – palun teavita meid sellest KOHE! Paneme treeningtasu pausile ning saad jätkata, kui nõuded leevenevad või kui saad nõuetele vastava tõendi.

Matil näeme!

Võimla BJJ MMA Tartu Estonia

Spordiklubi Võimla on Eesti esimene ning Tartu suurim BJJ ja MMA klubi. Treeningud algajatele, edasijõudnutele ja võistlussportlastele.

 

Kohtumiseni matil!

  Spordiklubi Võimla
    Tartu, Eesti
  +372 5563 1192
  info@voimla.ee