Laeb...

SPORDIKLUBI VÕIMLA

VÕITLUSSPORDI BAASKURSUSED

JÄRGMISED BAASKURSUSED ALUSTAVAD SEPTEMBER 2018

MAASVÕITLUSE BAASKURSUS

Baaskursus on parim võimalus teha tutvust võitlusspordiga – ootame kõiki maasvõitlushuvilisi, kel varasem sellealane kogemus puudub.

 

Kolmekuuse kursuse jooksul omandatakse Brasiilia jiu-jitsu põhivõtted ja põhimõtted ning harjutatakse need ühtseks tervikuks. Kursuse läbimine on eeldus Võimla edasijõudnute treeningrühmadega liitumiseks ning hea vundament sportliku vabavõitluse (MMA) ja enesekaitseoskuste jaoks.

SUVISTE BAASKURSUSTE KOHAD ON TÄIS

Järgmine maasvõitluse baaskursus alustab septemberis 2018

04.06-26.08.2018

E, K 18.00 – 19.30

A. Le Coq Sport

Ihaste tee 7, Tartu

PÜSTIVÕITLUSE BAASKURSUS

Löögispordialade põhitõed kiirelt, süsteemselt, huvitavalt ja ohutult.

 

Kolme kuu jooksul omandatakse poksi, kikkpoksi ja tai poksi baasoskused suunitlusega sportlikule vabavõitlusele (MMA). Püstivõitluse baaskursusel laotakse tugev vundament MMA või teiste täiskontaktsete löögispordialadega jätkamiseks. Baaskursuse läbimine on eelduseks Võimla edasijõudnute treeningrühmadega liitumiseks.

SUVISTE BAASKURSUSTE KOHAD ON TÄIS

Järgmine püstivõitluse baaskursus alustab septemberis 2018

05.06-26.08.2018

T, N 18.00 – 19.30

A. Le Coq Sport

Ihaste tee 7, Tartu

Tekkis küsimusi?

Vastused leiad siit:

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Tagasiside eelmistelt baaskursustelt:

“Kursus oli mõnusalt intensiivne, samas võeti aega kordamisele ja kõik, kes tahtsid, said tehnikad selgeks. Pimedal Annelinna tänaval on nüüd julgem kõndida küll.”

 

Kadi

“Püstivõitluse baaskursus on hea võimalus end proovile panna, füüsilist koormust on parasjagu, samas mõttega peab kogu aeg jälgima. Jäin kursusega ülimalt rahule!”

 

Tanel

“My Jiu Jitsu experience here in Võimla has been life-changing. My training has become extremely important to me while at the same time super fun.”

 

Christopher

“Mida aeg edasi, seda rohkem meeldima hakkas. Algus oli ikka keeruline, uus spordiala, uued tehnikad aga treenerid aitasid tohutult kaasa, et teha õppimine mugavaks! Kindlasti lähen edasijõudnutesse, pole kahtlustki! “

 

Joshua

“Suurepärane seltskond ja supertoredad treenerid. Iga trenn väsitas korralikult ära, aga samas tekitas 100% positiivse tunde.”

 

Helene

“Maasvõitluse baaskursust võin kõigile oma tuttavatele julgelt soovitada. Treenerid ja kaaskursuslased olid väga toredad, trennid mitmekesised ja õpetlikud.”

 

Markus-Erik

“This is the best place to learn from and whether you have past martial arts experience or not, anyone can learn Jiu-Jitsu!”

 

Freddy